Nowa wersja Air Kontroler Spider

Firma Spider wypuściła na rynek nowe wersje swojego produktu – Air Kontroler Spider. W nowej wersji producent oferuje wiele nowości. Między innymi jednoczesny pomiar EGT/CHT i pomiar poziomu paliwa. Urządzenie dedykowane do wszelkich silników spalinowych – iskrowych. Zapraszam do przeczytania nowości o urządzeniu.

Urządzenie zewnętrznie nie różni się od dotychczasowych. Zmianie uległa elektronika i oprogramowanie. Na jednym ekranie pilot ma jednocześnie podgląd parametrów CHT i EGT, jeden przycisk i wyświetla się EGT i RPM. Kolejne przyciśnięcie i wyświetla się poziom paliwa z  zadanym alarmem – wersja procentowa lub linijkowa. Reszta parametrów jak dotychczas. Higrometr, motogodziny, bateria. Urządzenie jak dotychczas posiada menu w językach PL, GB, F.

Ekran EGT/CHT

Pomiar paliwa

Czujnik paliwa

Do urządzenia można podłączyć dowolny czujnik płynów o charakterystyce – 0 om – pusty  –  190 om – pełny, ale ze względów bezpieczeństwa zalecamy przetestowane przez nas. Przy zamawianiu wystarczy podać tylko długość czujnika, np 175 mm lub 225 mm. Najlepiej przed zakupem omówić temat z producentem.

link do czujników:
http://www.wema.no/?page=417&show=470

Firma Spider

Kontakt: 12 2784259 lub 607441596
Strona domowa firmy Spider: http://www.spider24.pl/
Wszelkie informacje można uzyskać pisząc do producenta: spidertz@wp.pl

Tagi , .Dodaj do zakładek Link.

12 odpowiedzi na „Nowa wersja Air Kontroler Spider