Ventor “Ultra” w koszu z tytanu ** aktualizacja 12 luty 2011 !!!

To, co podoba mi się w produktach Techno-Fly, to ciągłe innowacje. Firma sprzedaje napędy oraz silniki Ventor także na rynki zagraniczne. Poniżej przedstawiam nowe kosze zaprojektowane do silnika Ventor wykonane z tytanu, lub w tańszej wersji dostępne z aluminium. Wersja napędu nosi nazwę “Ultra”. Przyznam szczerze, że napęd wygląda perfekcyjnie i robi naprawdę duże wrażenie. No i ta waga – czy znacie lżejszy napęd o takiej mocy? Jak zawsze w napędach ważna jest stosunek mocy do wagi – tutaj Ventor nie ma konkurencji. Wersja napędu nazywa się “Ultra” i waży odpowiednio z uprzężą 20,5 kg (tytan) i 19,5 kg (aluminium). Wciąż czekam na więcej zdjęć od producenta. Gdy tylko je zdobędę, natychmiast je tutaj umieszczę.

Ventor Ultra - kosz z tytanu

Aktualizacja z dnia 12 lutego 2011 ! – oto nowy kosz z aluminium

Ventor w nowym koszu z aluminium


Napęd Ventor Ultra


Napęd Ventor Ultra

Tagi , .Dodaj do zakładek Link.

8 odpowiedzi na „Ventor “Ultra” w koszu z tytanu ** aktualizacja 12 luty 2011 !!!

 1. Adam Turlej komentarz:

  Ten tytanowy kosz i wydech z filmu jest super, bo orginalny wydech jest po prostu brzydki. Ale ten tytanowy to jak Akrap w motocyklu. Coraz bardziej mi sie to podoba. Ciekaw jestem finalnej ceny takiego zestawu.

 2. Leszek Klich komentarz:

  Dzięki Andrzej 🙂 Wrzuciłem dwa filmiki.

 3. andrzej:] komentarz:
 4. andrzej:] komentarz:

  “oraz są jakieś dziwne wystające elementy na poziomie rezonasu”
  te dziwne “cosie” to alternatywne mozliwe do zastosowania podwieszenia jakby chcialo Ci sie je zmienic np na ruchome badz rogi gorne. Bardzo ciekawy pomysl nie musisz zmieniac calosci a dokupic wypory czasem uprzaz. Moja uwaga jest jedna dajcie szanse wypowiedziec sie oficjalnie firmie co?

 5. Leszek Klich komentarz:

  Witaj Waldek… Udało mi się tylko takie zdjęcie zdobyć. To NEWS. Czekam na potwierdzenie z Techno-Fly i nowe zdjęcia – te właściwe. To przez to, że o koszu dowiedziałem się trochę nieoficjalnie i chciałem jak najszybciej wystawić newsa, choć nie do końca po myśli z Techno-Fly. Chcę się też więcej dowiedzieć o tym koszu – cenie, parametrach, itp, ale na razie firma milczy na ten temat. Jak tylko będę miał coś nowego – natychmiast opublikuję.

 6. Waldk Lewicki komentarz:

  Oplot w całości a kosz składany ? – jak rozłożyć oplot? przetykać środkową linkę ?, szarpaczka jest za nisko żeby odpalić w locie lub z napędem “na plecach ” myślę ,że się zsunęła oraz nie wiem czy to dobry pomysł umocować do jednej rurki ,nawet z tytanu – oraz są jakieś dziwne wystające elementy na poziomie rezonasu ,linka środkowa ściągająca powinna być czarna a nie biała 🙂 po prawej stronie na dole oplot wisi jak gacie , Krzysiek Kołodziejek tak na moje oko za szybko to zdjęcie zrobił 🙂 przecież to pokazuje ludziom którzy latają a tu mam wrażenie ,że nic nie gra ,że mi robi wodę z mózgu ,mam Ventora to wiem jak powinno wyglądać 🙂

 7. Waldk Lewicki komentarz:

  Chyba cos nie gra z oplotem na dole po prawej stronie :).Ja bym takiej fotki nie wypuścił 😛

 8. Tomek komentarz:

  Kosz podobny do tego od Miniplane, producenta TOP 80.