Wreszcie Motoroma z ręcznym rozruchem?

Dzisiaj dowiedziałem się, że długo oczekiwana Motoroma z ręcznym rozruchem ma być dostępna w sprzedaży po jej premierze na Paragiełdzie. Pan Roman Kapler, konstruktor silnika JR180 poinformował mnie o trwających pracach przy nowej wersji silnika. Firma przygotowuje 2 wersje  sinika z szarpanką. Jedna z wersji jest przygotowywana kooperacji z włoskim producentem, który przygotowuje kartery z lekkiego stopu. Testowana jest także inna wersja karterów. Obie wersje będą  pokazane na Paragiełdzie w marcu i  po tym terminie   będą  już dostępne w sprzedaży. Producent chce dokładnie przetestować nowe rozwiązania zanim trafia one na rynek, aby uniknąć problemów, z jakimi borykała się wypuszczając pierwsze wersje silnika wiele lat temu.

Jak widać Motoroma powróciła na rynek polski ale z tego co mi wiadomo, zaczyna tez wkraczać na zagraniczne rynki.

Wiem, że wiele osób niecierpliwie czeka na wersję z ręcznym rozruchem. Pomyślcie – 25KM za taką cenę i w normalnej wadze. Tym warto się zainteresować!


źródło: http://www.motoroma.eu

Tagi .Dodaj do zakładek Link.

Jedna odpowiedź na „Wreszcie Motoroma z ręcznym rozruchem?

  1. Madman komentarz:

    Już zamówiłem, własnie się kończy składać w warsztacie. Wziąłem karter, do którego można zamontować rozrusznik.Śmigło Werenca ma ponad 10 kg więcej ciągu od Rusłana. Niestety brak baku nie pozwala na oblot przed paragiełdą, ale poczekam 🙂