Pascall Valle trzeci na Paramotor Fly Games

Zawody odbyły się w Santos w Brazylii. Pascal latał na Hadronie 22. Grzegorz Krzyżanowski (Hadron 20) po naderwaniu palca przez śmigło musiał wycofać się z zawodów gdy zajmował drugie miejsce. Ogromne uznanie dla Grzegorza, który zdołał dokończyć konkurencję pomimo krwawiącego palca. Gratulacje także dla Pascala, mimo że nie jest zadowolony z tak odległej lokaty 😉 W trudnych warunkach pogodowych zdarzyło się kilka wypadków, na szczęście bez poważnych uszczerbków na zdrowiu pilotów.

Szczegóły: http://www.flygamesworld.com.br/eng/

źródło: http://www.dudek.eu

Dodaj do zakładek Link.

3 odpowiedzi na „Pascall Valle trzeci na Paramotor Fly Games

 1. Jan komentarz:

  musze se kupic okulary bo pisze z bledami jak w pierwszej klasie
  ale muj polski pisemny na tej obczyznie nie jest najlepszy widze wezcie na to poprawke please

 2. Jan komentarz:

  powiem wam szczeze schow must go on ale normalnie to warunki byly naprawde nie za bezpieczne a te ganianie jeden za drugim to drobne nieporozumienie.To byl schow dla ludzi ale naprawde niebezpieczny kilku juz pekalo i chcialo sie wycofac ale ulegli presji.Ja lubie extremalne sprawy ale pare zeczy tam bylo po prostu glupie niebezpieczne ale do wykonania i tak sie stalo.Wodowiskowe i fajnie bylo w sumie tylko drogo i daleko hehehehe

 3. Rafi komentarz:

  Szkoda że nie udało się Grzegorzowi,miał dużą szansę na pudło.
  Myślę że nasz najlepszy pilot z kadry PPG powinien jednak latać z normalnym oplotem w koszu,bo ta rozciągnięta dookoła linka kompletnie nie chroni rąk pilota !
  Myślę że opory linek kosza są raczej marginalne i przy całym mało opływowym napędzie nie mają większego znaczenia dla zwiększenia prędkości podczas zawodów,za to na pewno mogą uchronić pilota przed ucięciem dłoni.
  W trudnych warunkach pogodowych nawet tak doświadczony pilot jak “Krzyżak” zrobił błąd,którego skutkiem stało się uszkodzenie palca,na szczęście nie groźne.
  Mimo wszystko gratuluję mu determinacji życząc powrotu do pełnej formy i najlepszych czasów na kolejnych zawodach PPG.

  Pozdrawiam serdecznie – Rafi