Pararudniki 2019 1-2 czerwca 2019

Zapraszamy na dziewiątą edycję ParaRudników. Targi odbędą się w dniach 1-2 czerwca 2019 r. Od kilku lat wiosną lądowisko Aeroklubu Częstochowskiego staje się polską stolicą sportów lotniczych, ze szczególnym naciskiem na paralotniarstwo. W tym roku mamy w planie kontynuację zeszłorocznego pomysłu na kształt naszej imprezy. To ma być ogólnopolski zlot paralotniarzy, zarówno swobodnych jak i napędowych.

Do waszej dyspozycji będzie olbrzymia przestrzeń lotniska, jego okolic, wyciągarka paralotniowa, pole namiotowe przy startowisku i sztab zaangażowanych całym swoim paralotniowym sercem ludzi.

Pararudniki

Szczególnie zapraszamy środowiska, grupy, kluby, które mają energię by ruszyć w świat, polatać gdzieś dalej niż tylko wokół własnego komina. Czas pokazać się światu 🙂

 Będą powietrzne wycieczki, symulatory, zawody dla lotniczych amatorów, pokazy, plac zabaw dla dzieci i ognisko z muzyką na żywo. Zastanawiamy się nad festiwalem filmowym, czy formą zawodów. Trwają pracę nad legalnym przelotem nad miastem.

 Na targach przeważają firmy oferujące sprzęt paralotniowy – skrzydła, uprzęże, spadochrony, wózki, napędy, odzież, kaski, sprzęt łącznościowy i nawigacyjny. ParaRudniki dają możliwość przetestowania paralotni i napędów.


Wszelkie istotne informacje będą się pojawiać na naszej stronie www.pararudniki.pl i na FB

Pozdrawiam serdecznie,
Walter Wojciechowski
tel. 502 403 765

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.