Nowe manetki gazu w Ec Extreme

DSC_0053Firma EC Extreme wprowadza nowe manetki gazu. Nowa manetka PPG jest bardzo uniwersalna, gdyż może być prawo lub leworęczna. Wystarczy jedynie zdjąć zaślepkę i przełożyć pasek na drugą stronę. Oprócz tego, firma zmniejszyła ilość przewodów do jednego. Teraz pancerz linki pełni rolę masy. Dodatkowy przewód służy do licznika RPM lub motogodzin. Ograniczenie przewodów to mniej problemów, a jednocześnie estetyka.Jak twierdzi właściciel firmy, jeden z klientów, który oglądał najnowszy napęd nie mógł się nadziwić i pytał: gdzie są kable? Manetka tak zaprojektowana tak, by piloci z mniejszymi dłońmi mogli ją obsługiwać bez żadnego problemu. Manetka oferuje bardzo wygodny i pewny chwyt podczas startu podczas trzymania taśm A.

DSC_0058

Cena brutto nowej manetki to 450 pln. Wyłącznik bezpieczeństwa montowany w miejscu łatwo dostępnym zarówno podczas lotu jak i na łące jest dostępny na życzenie klienta.

DSC_0060

Firma cały czas pracuje nad maksymalnym bezpieczeństwem użytkownika napędów firmy. Ożywieniu uległa także strona firmy oraz sklep internetowy, gdzie klienci znajdą coraz szerszy asortyment. Na koniec szef firmy EC Extreme stwierdził: “Jestem pewien że 100% naszych klientów jest zadowolonych. Może poza jednym, który czeka na cylinder do Mostera który zamówiliśmy, lecz sami jeszcze go nie otrzymaliśmy. Poczekam jeszcze do końca tygodnia i jeśli przesyłka nie dojdzie, zdejmę cylinder z nowego silnika i wyślę klientowi. Vittorazi Motors nie wyrabia się z produkcją, a my nie mamy na to wpływu”.

Tagi , .Dodaj do zakładek Link.

2 odpowiedzi na „Nowe manetki gazu w Ec Extreme

  1. re:moster komentarz:

    Naszych ? czyli mowa o tych, którzy nabyli sprzęt od nowego właściciela 🙂

    Ale co się w takim razie stało z tak nowym napędem i jego cylindrem ?

    Bo takich niezadowolonych którzy kupili od poprzedniego właściciela firmy znam co najmniej kilku 🙂

  2. Rafi komentarz:

    Czy nowe manetki posiadają blokadę gazu (tempomat) ?