Komunikat EcExtreme do wszystkich posiadaczy Mosterów

moster185Ze względu na brak jakiejkolwiek bazy klientów z poprzedniego EC prosimy o przysłanie mailem swoich danych kontaktowych wszystkich posiadaczy napędów EC w celu odbudowania tej bazy oraz możliwości powiadamiania klientów o ewentualnych upgradach. Wszyscy klienci posiadający Mostera z czasów dzieciństwa silnika, ażurowych dużych kół przekładni i nie do końca zadawalających szarpaczek prosimy o kontakt mailowy. Zostaną one wymienione na najnowszy produkt po uprzednim przysłaniu do nas starych podzespołów do wymiany po bardzo korzystnej cenie (najlepiej całe napędy). Nasz kurier przywiezie je od Państwa za 30pln. Do końca sierpnia musimy zebrać dane o ilości potrzebnych części aby Vittorazi Motors mógł je dla nas wyprodukować. Z naszej strony wszelkie wymiany serwisowe przeprowadzimy bezpłatnie.

e-mail: biuro@ecextreme.pl

.

źródło: http://ecextreme.pl/news/show/40

Tagi , .Dodaj do zakładek Link.

2 odpowiedzi na „Komunikat EcExtreme do wszystkich posiadaczy Mosterów

 1. Pawllo mówi:

  Z tekstu wynika że części w postaci wadliwych kół i szrpanek zostaną wymienione na nowe po bardzo atrakcyjnych cenach. Leszku jeżeli masz informację jakie są to ceny proszę opublikuj na stronie.
  Obawiam się że pod pretekstem wymian stoi uzyskanie danych o klientach starej firmy EC posiadających mostery.
  Taką akcję można jedynie poprzeć jeżeli wady fabryczne a tak je należy nazwać usuwane są bezpłatnie.

 2. mariusz mówi:

  Witam jestem posiadaczem tego monstera z nieudaną szarpaczką ale poprzedni przedstawiciel mnie odesłał na ( boczny tor ) mam nadzieje że z szarpaczką załatwimy sprawę latam, w zawodach ppg i nie ukrywam jest problem z odpalaniem .

  Pozdrawiam Mariusz z Krakowa