Kaski z łącznością od firmy Spider

Niedawno pisałem o zestawach do łączności od firmy Spider. Ze względu na spore zainteresowanie, firma zdecydowała się na produkcje kompletnych kasków w bardzo rozsądnej cenie.

Cena za kompletny kask z łącznością wynosi 399 zł. + koszt wysyłki

Jak widzicie – cena jest bardzo przystępna jak na polskie warunki. Oczywiście złącze dorabiane jest indywidualnie – wystarczy podać model posiadanego radiotelefonu.

Namiary na producenta:
www.spider24.pl
607441596

Tagi .Dodaj do zakładek Link.

Jedna odpowiedź na „Kaski z łącznością od firmy Spider

  1. KamilPPG komentarz:

    Ogromnie chciałem polecić kask od firmy SPIDER. Nie spieszyłem się z opinią ponieważ chciałem pierw przetestować kask w różnych warunkach itp.. Wcześniej latałem w kasku NAVCOMM’a uważam że nie jest warty swej ceny, nie będę się tu rozpisywał bo to nie ten dział… Kask SPIDER’a jest za to lekki, mimo że radio mam blisko silnika !!!NIE MA MOWY O JAKIŚ ZAKŁÓCENIACH!!!, dla innych pilotów jestem BARDZO DOBRZE słyszalny… Co do jakości wykonania to przerósł SPIDER moje wyobrażania. Nie mogłem uwierzyć że za taką cenę mam tak świetnie działający i profesjonalnie wyglądający Kask PPG. Nawet moi koledzy z “lotniska” chcą sprzedać swoje NAVCOMM’y, na cel zakupu kasków SPIDER :)))
    Co do kontaktu i serwisu SPIDER naprawdę nie mam uwag, jest na NAJWYŻSZYM POZIOMIE i to dosłownie. Dodam że również jestem użytkownikiem komputera pokładowego AirController Spider. Uważam że dużo firm powinno brać przykład, bo dzięki takim ludziom i firmą jak SPIDER, dają ziarenko nadziei że w Polsce można żyć lepiej…
    Na zakończenie, mam nadzieję że firma SPIDER będzie trwać ze słowem na ustach “niska cena i jakość a nie ilość”
    POLECAM!