Chmieloty Krasnystaw 2012 już 17-19 sierpnia!

Jak ten czas nieubłagalnie szybko mija, no właśnie zbliża nam się już kolejna edycja pikniku paralotniowego, który będziemy organizować już trzeci raz z rzędu podczas chmielakowych dożynek. Poprzednia impreza pomimo bezdeszczowej pogody ku uciesze nas wszystkich  niestety nie dopisała z uwagi na duży wiatr. Tak czy siak w tym roku Chmielaki odbywają się od 17 do 19 sierpnia i w tym czasie organizujemy piknik paralotniowy CHMIELOTY 2012 na który serdecznie zapraszamy.

W tym roku nasze plany dotyczące pikniku też będą miały głównie charakter typowo piknikowo-integracyjny w którym będą między innymi:

  • loty termiczne w bajkowych chmurach (jak będą)
  • loty doliną wieprza
  • Konkurs fotograficzny oczywiście z nagrodami
  • Lot po trójkącie: K-staw, Nielisz, Zamość, K-staw, a może nawet na Roztocze
  • Loty widokowe na motolotni
  • Loty widokowe w tandemie za wyciągarką.(Możliwe niezależne od nas zmiany w programie od naszych sponsorów)

Dodatkowo będą rozłożone namioty wojskowe w których będzie zorganizowanie przechowanie sprzętu. Ponadto będą wydzielone miejsca na samochody i pole namiotowe na którym nie zabraknie prądu i WC, dodatkowo będzie można skorzystać z prysznica (trzeba będzie się trochę przejść).

A wieczorem będzie ognisko   nie zabraknie zimnego piwa, gorących kiełbasek i gitarowej muzyki. W tak zwanym wolnym czasie będzie można skorzystać z innych atrakcji chmielakowych a program tegorocznych chmielaków jest tutaj.  Dojazd do startowiska jest mało skomplikowany, od głównej trasy E17 to zaledwie pół kilometra. Tutaj jest link do mapy . Więcej informacji związanych z piknikiem dowiecie się tutaj

Spot reklamowy imprezy Wschodniej TV – http://wschodnia.tv/wydarzenia/162-chmieloty-2012-krasnystaw

pozdrawiamy

squad pilotów

Tagi .Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.