Nowy Kontroler Spider

Wszyscy znamy urządzenie Air Kontroler Spider. Teraz producent wypuszcza ulepszoną wersję urządzenia i do tego w bardzo atrakcyjnej cenie. Najważniejsza nowość? W końcu urządzenie będzie wyposażone w wariometr! A jeszcze jakiś czas temu pytałem producenta o tę funkcję i w odpowiedzi słyszałem – nie da się, ale myślimy nad tym. Dziś ta funkcja już jest i jak tłumaczył producent: „zdziwisz się, jak szybko postępuje technologia i jakie mamy teraz dostępne podzespoły”.

Nowy model Kontrolera wychodzi na przeciw oczekiwaniom tych, którym bardzo podoba się zegarek, lecz nie bardzo widzą sens posiadania i zegarka i „telewizorka”. Tym razem moduł zbierania danych jest zminiaturyzowany i posiada praktyczne mocowanie.

Zaś „zegarek” to wyświetlacz danych, komunikujący się w modułem.


Oczywiście urządzenie posiada wszystkie funkcje z wersji MAX, czyli: Wario (wysokość bezwzględna, wysokość ponad miejscem startu, prędkość wznoszenia lub opadania), RPM, FUEL, CHT, EGT, HIGR, Czas nalotu chwilowy i całkowity, stany baterii.

Co ważne – urządzenie jest tańsze od dotychczasowego zestawu Kontrolera w wersji BT, bowiem był to postulat klientów firmy.

Urządzenie będzie dostępne na Pararudnikach, gdzie zostaną zaprezentowane także kaski.

Producent: http://spider24.pl/

Otagowano , .Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.