Nowości od firmy Spider – łączność w tandemie bez konieczności wymiany całej łączności

Wszyscy klienci, którzy zakupili w firmie Spider nauszniki do łączności, a chcą używać swojego zestawu także w tandemie, nie muszą wymieniać całego zestawu. Dzięki nowej wersji produktu, nie ma już konieczności wymiany całej łączności na zestaw tandemowy. Poznaj Spider Box – urządzenie, które pozwala podłączyć dwa standardowe zestawy słuchawkowe. 

Wielu dotychczasowych użytkowników, którzy są posiadaczami podstawowych zestawów do łączności firmy Spider, chce używać zestawu tandemowego do łączności z pasażerem. Do tej pory musieli w tym celu zakupić nowy komplet typu Tandem. Zgłaszali ten „problem” do firmy Spider twierdząc, że muszą ponosić dodatkowe koszty. Poza tym zakupione już urządzenie pozostało bezużyteczne. 

NOWOŚĆ! Od teraz można dokupić Spider Box i podłączyć dwa standardowe zestawy Spider i problem rozwiązany.  Rzecz jasna pilot zachowuje dotychczasową możliwość radiowej łączności (nasłuch oraz nadawanie). Zestaw Spider Tandem jest oferowany tylko w nausznikach Peltor III. Spider Box może współpracować zarówno z III jak i X4 lub X5.

Wewnętrzny akumulator zapewnia minimum 24h ciągłej pracy. W razie rozładowania akumulatora, dla bezpieczeństwa zawsze zachowana jest łączności radiowa pilota.

Więcej na https://spider24.pl/

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.