ELEMENTEAM – Kroczewo Open 16 kwietnia 2011

ELEMENTEAM 2011 odbędzie się 16 kwietnia 2011 – sobota Zaczynamy 8 rano. Proszę o punktualne przybycie. Planujemy pierwszy start o 9.00 Jeśli pogoda na to pozwoli – rozegramy więcej konkurencji. Naszą misją jest poprawa bezpieczeństwa i zwiększanie umiejętności latania PPG. Będziemy promować latanie sportowe i wyczynowe, a także zachęcać do bardziej świadomego unoszenia się w powietrzu. Postaramy się pokazać Ci, że latanie w zawodach nie wiąże się z ryzykiem, a dzięki udziałowi w imprezach sportowych będziesz powiększał swoją wiedzę.

Więcej informacji na stronie www.elementeam.pl – proszę często odwiedzać stronę – będziemy systematycznie uaktualniać dane i plany.

Bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenia mailem na adres info@elementeam pl

Prawdopodobnie uda się rozegrać konkurencję nawigacyjną i musimy dla wszystkich wydrukować mapy.

Co należy zrobić, żeby wystartować?

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie mailem na adres: info@elementeam pl. Osoby zarejestrowane zostaną poinformowane w przypadku przełożenia imprezy ze względu na pogodę. Ułatwi to nam również zorganizować imprezę.

Zapraszamy w sobotę o  rano do Kroczewa. Prosimy o punktualne przybycie.

KTO MOŻE WYSTARTOWAĆ

Każdy pilot posiadający uprawnienia do wykonywania lotów na paralotni z napędem (PPG) i motoparalotni (PPGG – start z kółek).

Piloci podzieleni są na dwie kategorie:

PF1 – startujący z nóg

PL1 – startujący z kółek, czyli popularne trajki

Nie planujemy oddzielnych kategorii dla tandemów w tej imprezie.

Staramy się, aby konkurencje zachęciły do startu w zawodach. Nie martw się jeśli nigdy nie startowałeś – przyjedź, wystartuj – zobaczysz jakie to proste.

Program Imprezy:

8.00 rejestracja zawodników

8.30 odprawa, omówienie konkurencji

ok 9 start pierwszego zawodnika

dalszą część podamy wkrótce

Co oferujemy, zapewniamy i czego oczekujemy od Ciebie:

Nie pobieramy wpisowego, więc za start nie zapłacisz ani grosza.

Aby wystartować musisz posiadać uprawnienia do lotów oraz ubezpieczenie.

Nie mamy możliwości weryfikacji w/w wymagania, więc startując oświadczasz, że spełniasz ten warunek. Pamiętaj o zabraniu dokumentów ze sobą. Tylko Ty odpowiadasz za to, żeby Twój lot był legalny!

Pamiętaj, że imprezę organizujemy dla propagowania tego sportu. Z jej organizacji nie czerpiemy zysków, a jedynie poświęcamy swój wolny czas, aby promować aktywne i bezpieczne latanie. Staramy się przekazać Ci wiedzę na temat latania, jednak pamiętaj, że to Ty na własną odpowiedzialność podejmujesz decyzję o locie.

Pozdrawiam
Krzysztof Romicki
www.elementeam.pl

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.