Dnia 6 marca 2011 roku w Krasnymstawie odbyła się akcja przekładania zapasów. Jak się można było spodziewać, frekwencja użytkowników zapasowych spadochronów dopisała. Zjawiło się 43 pilotów lecz byli i tacy, którzy przywieźli jeszcze „zapasy” kolegów. Przez 4 godziny 55 spadochronów ujzało światło dzienne po czym z powrotem zostały wciśnięte w „majtki” i do front kontenerów. Całe spotkanie przebiegło w atmosferze sielankowo rodzinnej. Mieliśmy wielkie chęci na latanie, ale zrezygnowaliśmy ze względu na zbyt duży wiatr.
Po dzisiejszym dniu pozostaje nam tylko mieć nadzieję, że to, co tak starannie przekładaliśmy, nigdy nam się nie przyda. Dla ciekawskich link do galerii z dzisiejszego spotkania no i oczywiście filmu.
Link do galerii: http://www.pilotppg.pl/para_galerie/albumy/Przekladanie_paczek_2011/index.html
źródło: www.pilotppg.pl