Reklama jest dla mnie jedynym sposobem na utrzymanie rozrastającego się serwisu i pokrycia kosztów serwera i domeny. Reklamując się u mnie, wspierasz rozwój witryny www.paramotor.com.pl

Artykuł promocyjny – to darmowy artykuł niesponsorowany, będący informacją od polskiego producenta na temat produktów lub nowości. Firma może sprzedawać zagraniczne produkty, ale działalność musi prowadzić w Polsce. Każda z firm może wysłać do mnie tekst + zdjęcia na temat swoich produktów i nowości. Dla firm działającym na rynku polskim, artykuł taki zamieszczam ZA DARMO na pierwszej stronie w newsach. W każdym takim artykule dopisuję zdanie: „Materiał promocyjny”, aby odróżnić tekst od moich wpisów i znajdzie się on w kategorii „Reklama i promocja”. Teksty proszę przysyłać w pliku TXT + oddzielnie obrazki (800×600 jpg) na adres leszek.klich@gmail.com. Ostatecznie może być też format Word lub OpenOffice (LibreOffice), ale wówczas muszę tracić czas na przeróbki i artykuł może ukazać się dopiero za kilka dni. Tematyka: paralotnie, trajki, napędy, spadochrony.

Rodzaje reklam

  1. Reklama Google Adsense. Strona jest odwiedzana w wielu krajach, co daje mi możliwość wyświetlania bannerów, które wyświetla Google. Reklamę możesz zamówić w Google (jest bardzo tania). Więcej dowiesz się na tej stronie. Twoja reklama będzie wyświetlana jednocześnie na wszystkich stronach o tematyce paralotniowej, które uczestniczą w Google Adsense. Jeśli interesuje Cię ta forma reklamy – napisz do mnie. Na pewno pomogę.
  2. Box reklamowy po lewej stronie o wielkości 179 x 179 pikseli. Wystarczy, że klikniesz poniżej bannera na tekście „Dodaj swoją reklamę”. Otworzy się okno, w którym skonfigurujesz własną reklamę. Koszt: 0,63 zł. brutto za dzień/143 wyświetlenia. Możesz sam dodać treść własnej reklamy.
  3. Reklama kafelkowa, która będzie widoczna w tle strony. Rozmiar to 100 x 100 pikseli.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, pisz: leszek.klich@gmail.com